• Vypredané
Sada troch keramických misiek
search
  • Sada troch keramických misiek
  • Keramické misky na chipsy, oriešky a tyčinky

Misky na Chipsy, Oriešky a Tyčinky z keramiky

25,90 €

Krásne misky na Chipsy, Tyčinky a Oriešky v bledej farbe potešia každú domácnosť. Misky majú v hornej časti oblúčiky čo vyzerá veľmi štýlovo. Súprava troch misiek ozvláštni Váš sviatočný stô a bude príjemným prekvapením pre Vašich hostí.  Keramické misky majú na sebe nápisy - najväčšia miska má nápis Chipsy, do strednej misky môžete dať Oriešky a do najmenšej patria Tyčinky. 

Množstvo
Vypredané

  Bezpečný nákup

Slovenský internetový obchod

  Rýchle doručenie

Kuriér Packeta Slovenská pošta

Krásne tri misky vyrobené z keramiky sú praktickým a zároveň štýlovým doplnkom pre každú domácnosť. Každá miska má svoj vlastný nápis, čo z nich robí skvelý spôsob, ako si udržať poriadok pri servírovaní občerstvenia.

Na prvý pohľad zaujmú ich jemné  farby a moderný dizajn, ktorý ich robí vhodnými pre každý interiér. Na jednej miske je nápis "Chipsy", na druhej "Oriešky" a na tretej "Tyčinky".

Misky sú vyrobené z kvalitnej českej keramiky, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Sú veľkosti, ktoré sú vhodné na servírovanie rôznych druhov jedál a nie sú vhodné do umývačky riadu. Misky sa môžu umývať len ručne. Celkovo, tri misky sú dokonalým doplnkom pre každú spoločenskú udalosť, kde sa podáva občerstvenie, a zároveň sú aj skvelým darčekom pre priateľov či rodinu.

Materiál: keramika

Rozmery: 

Rozmery misky na chipsy: 16 x 6,5 cm

Rozmery misky na oriešky: 12,8 x 6,2 cm

Rozmery misky na tyčinky: 9 x 8 cm

R00511
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.